جمعه ٢٨ تير ١٣٩٨
ساعت
نمای شهر

پیوندها

مزایده
مناقصه
شهرسازی الکترونیک
تعرفه عوارض
ارتباط با ما
اخبار > معارفه سرپرست جدید امورمالی شهرداری منطقه یک


  چاپ        ارسال به دوست

شهردار منطقه یک بندرعباس

معارفه سرپرست جدید امورمالی شهرداری منطقه یک

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک بندرعباس عبدالحسین ارجمند در حاشیه مراسم تودیع بابک مرادی ضمن تقدیر از تلاشهای مدیر مالی سابق منطقه یک افزود:مدیران مالی در مجموعه شهرداری بندرعباس از شریف ترین افراد هستند زیرا با بیشترین فشار روحی و روانی که در این حوزه وجود دارد کار خود را خالصانه انجام می دهند.

وی گفت:تکریم ارباب رجوع و انسان مداری یکی از اولویت های شهرداری بندرعباس است که مرادی با خوش اخلاقی و برخورد خوب با شهروندان از این حیث زبانزد بود.

ارجمند بیان کرد:در طول مدت خدمت مرادی در شهرداری منطقه یک ما کم ترین تنش را در حوزه مالی داشتیم و این نشان از توانمندی مدیر مالی بود.

شهردار منطقه یک اظهار کرد:با توجه به جابه جایی جناب آقای مرادی ما نیاز به فردی متخصص و آشنا به امور مالی منطقه داشتیم که خوشبختانه سرکار خانم ترابی زاده با کوله باری از تجربه در حوزه مالی این مهم را برای ما آسان نمود .

در ادامه این جلسه  حمیدرضا سلیمی مدیر مالی شهرداری بندرعباس ضمن قدردانی از تلاشهای جناب آقای مرادی در شهرداری منطقه یک گفت: سیاست جدید شهردار بندرعباس چابک سازی مناطق و سازمانهاست و به همین منظور برای استفاده تجربه نیروها در حوزه های مختلف دست به جابه جایی افراد زدیم.

سلیمی تشریح کرد:مرادی یکی از افراد پاکدست و توانمند شهرداری بندرعباس است که با وجود ایشان در حوزه مالی منطقه یک کم ترین تنش و بیشترین آرامش را در داشتیم .

در پایان این جلسه بعد از تودیع بابک مرادی،سعیده ترابی زاده به عنوان  سرپرست جدید مالی منطقه یک معارفه شد.

 


١٤:٥١ - دوشنبه ١ آبان ١٣٩٦    /    شماره : ٤٤٨٣    /    تعداد نمایش : ٣٦٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
نمایش امار کل بازدیدکنندگان سایت :  69483   نمایش بازدیدکنندگان امروز : 17   نمایش بازدید کنندگان حاضر در سایت:2