يکشنبه ٢٩ مهر ١٣٩٧
ساعت
نمای شهر

پیوندها

مزایده
مناقصه
شهرسازی الکترونیک
تعرفه عوارض
ارتباط با ما
اخبار > معارفه سرپرست جدید فنی و شهرسازی شهرداری منطقه یک


  چاپ        ارسال به دوست

شهردار منطقه یک بندرعباس

معارفه سرپرست جدید فنی و شهرسازی شهرداری منطقه یک

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک بندرعباس عبدالحسین ارجمند در حاشیه مراسم تودیع و معارفه مسئول فنی و شهرسازی منطقه گفت:از فکرهای جدید و ایده های نو باید در حوزه های مختلف شهرداری استفاده شود تا شهرداری بندرعباس بتواند گام بلندی را در پیشبرد اهداف خود بردارد.

وی ضمن تشکر از تلاشهای بی وقفه محمد امین ذاکری در حوزه فنی و شهرسازی منطقه یک گفت:شهرداری بندرعباس به افراد توانمدی همچون مهندس ذاکری  نیاز دارد زیرا به تمام زیر و بم حوزه فنی و شهرسازی اشراف کامل دارد.

شهردار منطقه یک تصریح کرد:از زمان خدمت مهندس ذاکری در شهردای منطقه یک تا به حال یک مورد نارضایتی از ایشان وجود نداشته و توانسته کار ارباب رجوع را بدون هیچ عیب و نقصی و با روی خوش انجام دهد.

در ادامه اصغر حسین پور ضمن تشکر از تلاشهای ذاکری در شهرداری منطقه یک تصریح کرد:نرم افزار جامع شهرداری باید توسعه یابد تا شهروندان بتوانند بیشتر کارهای خود را بدون مراجعه به شهرداری انجام دهند.

حسین پور تشریح کرد:نظارت بر بافت فرسوده و کمیسین ماده پنج نیاز به مدیریت خوبی دارد که با توجه به آشنایی مهندس ذاکری با ضوابط شهرداری تصمیم گرفته شد از ایشان در حوزه شهرسازی مرکز استفاده شود زیرا ما متعهد هستیم نیرو سازی را در داخل انجام دهیم که نیازی به ورود نیرو از بیرون نداشته باشیم.

در پایان این جلسه ضمن تشکر از تلاشهای محمد امین ذاکری در حوزه فنی و شهرسازی ،خیرالله فتاح پور به عنوان سرپرست جدید فنی و شهرسازی منطقه یک منصوب شد.

 


١٤:٤٧ - دوشنبه ١ آبان ١٣٩٦    /    شماره : ٤٤٨٢    /    تعداد نمایش : ٢٣٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
نمایش امار کل بازدیدکنندگان سایت :  51559   نمایش بازدیدکنندگان امروز : 35   نمایش بازدید کنندگان حاضر در سایت:9