يکشنبه ٠٣ تير ١٣٩٧
ساعت
نمای شهر

پیوندها

مزایده
مناقصه
شهرسازی الکترونیک
تعرفه عوارض
ارتباط با ما
اخبار > مدیران خوب شایسته ارتقا پست هستند


  چاپ        ارسال به دوست

شهردار منطقه یک

مدیران خوب شایسته ارتقا پست هستند

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک عبدالحسین ارجمنددر حاشیه مراسم تودیع و معارفه مسئول حقوقی منطقه گفت: مدیران خوب شایسته ارتقا هستند و ما خرسندیم که این اتفاق برای کارمندان شهرداری منطقه یک رخ می دهد، زیرا نشان از توانمندی این اشخاص است.

ارجمند اضافه کرد: هدف ما خدمت رسانی به شهروندان است که مسئولین واحدهای این منطقه به نحو احسن کارهای خود را انجام می دهند و این جای بسی خرسندی است.

شهردار منطقه با بیان اینکه کارمندان و مسئولین منطقه یک همه با هم دوست و هم دل هستند، افزود: افتخار ما ارتقا کارمندان کار بلد منطقه است و ما از بابت جدایی برخی از همکارانمان هم خوشحال و هم ناراحتیم، خوشحال از این بابت که از ظرفیتهای ایشان در مدیریت کلان شهری استفاده بیشتری می شود و ناراحت از این باب که در کنار ما نیستند تا از پتانسیلهای ایشان در سطح منطقه استفاده کنیم.

ارجمند ضمن تشکر از حسین طاهری مسئول سابق حقوقی منطقه اظهار کرد: طاهری بازوی راست ما در تمام حوزه ها بود، و در صورت قفل شدن کارها به راحتی و با آرامش مشکلات را رفع می کرد که جا دارد از تلاشهای ایشان تقدیر و تشکر شود.

در ادامه حسین طاهری مسئول سابق حقوقی منطقه یک تصریح کرد: فاصله گرفتن از همکارانم در منطقه یک برای من بسیار سخت است و از آنجایی که ارادت خاصی نسبت به شهر و همکارانم در منطقه یک دارم، قول می دهم مثل گذشته برای آبادانی شهرم همراه این مجموعه باشم.

در پایان این جلسه شهردار منطقه یک، وحید دهقانی را به عنوان مسئول جدید حقوقی معرفی کرد.

 


١٤:٣٦ - چهارشنبه ٢٦ آبان ١٣٩٥    /    شماره : ٢٤٢٣    /    تعداد نمایش : ١٨٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
نمایش امار کل بازدیدکنندگان سایت :  42643   نمایش بازدیدکنندگان امروز : 35   نمایش بازدید کنندگان حاضر در سایت:2