هدایت به بالای صفحه

صفحه اصلی > اخبار و رویدادها 
ساعت
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

ترابی خبر داد:

حقوق کارگران منطقه یک شهرداری به روز شد/ مشکلات بیمه ای در حال برطرف شدن

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک، پطرس ترابی با اعلام اینکه احترام به حقوق کارگران و پرداخت مطالبات آنان از مهمترین دغدغه این مدیریت می باشد، افزود:  پرداخت حقوق کارگران از ضروریاتی بود که باید در اولویت کار قرار می‌گرفت و توانستیم مطالبات گذشته را پرداخت نماییم.

 وی با تأکید بر اینکه حقوق عقب افتاده کارگران فضای سبز تا پایان مهرماه به صورت کامل پرداخت شده است، خاطرنشان کرد: مابه التفاوت حقوق سال ۹۹ نیز در حال پیگیری است که به زودی پرداخت خواهد شد.

 سرپرست مدیریت منطقه یک شهرداری، پرداخت حقوق معوقه کارگران بخش تنظیف را نیز یکی دیگر از اقدامات انجام شده برشمرد و گفت: حقوق این کارگران نیز تا پایان شهریور ماه پرداخت شده است.

 ترابی با اشاره به اینکه بیمه کارگران نیز با مشکلاتی همراه بود تصریح کرد: با جدیت پیگیر هستیم تا مشکلات بیمه‌ای نیز مرتفع گردد و کارگران با خیالی اسوده وظایف خود را انجام دهند.

 وی احترام به حقوق کارگران و تکریم آنان که در سخت ترین شرایط به دنبال زیبایی شهر هستند را امری انکار ناپذیر برشمرد و افزود: به دنبال آن هستیم که حقوق کارگران  به موقع پرداخت، تا از دغدغه آنان کاسته شود.

سرپرست مدیریت منطقه یک شهرداری ادامه داد: کارگران در شرایطی که ویروس کرونا محدودیت‌های زیادی را برای افراد ایجاد کرده اما همچنان در انجام وظایف خود تلاش می‌کنند تا مشکلاتی برای شهروندان ایجاد نشود که تلاش این عزیزان ستودنی است.

 ترابی در پایان بیان داشت: باید شرایطی فراهم کنیم تا کارگرانی که در مجموعه شهرداری منطقه یک فعالیت می‌کنند با خیالی آسوده به فعالیت خود ادامه داده و دغدغه ای از بابت عدم پرداخت به موقع حقوق و مشکلات بیمه‌ای نداشته باشند.


٠٧:٤٩ - چهارشنبه ٢٨ آبان ١٣٩٩    /    شماره : ١٠٩٦٥    /    تعداد نمایش : ٢٢٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج