هدایت به بالای صفحه

صفحه اصلی > اخبار و رویدادها 
ساعت
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

شهرداری منطقه ۱ میزبان چهارمین جلسه کمیته ورزش شهرداری بندرعباس

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک، چهارمین جلسه کمیته ورزشی شهرداری بندرعباس با هدف بررسی مشکلات و راهکارهای برگزاری هر چه بهتر مسابقات کارکنان شهرداری و هماهنگی های لازم در خصوص برگزاری همایش اتومبیلرانی کارکنان برگزار و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

 در این جلسه گزارشی از برنامه‌های انجام شده کمیته ورزش کارکنان شهرداری توسط مسلم کریمی ارائه و بر برگزاری هرچه بهتر و منظم مسابقات مختلف جهت ایجاد روحیه و نشاط در بین کارکنان شهرداری تاکید شد.

همچنین با توجه به برگزاری مسابقات گذشته که به میزبانی سازمان پسماند انجام شده بود پس از بررسی نقاط ضعف و قوت این مسابقات، لزوم اجرای هرچه بهتر این رقابت‌ها در آینده و به میزبانی مناطق و سازمان‌های زیرمجموعه شهرداری تصمیمات لازم اتخاذ شد.

در چهارمین جلسه کمیته ورزش مصوب شد که سازمان های برگزار کننده رشته های مختلف ضمن هماهنگی بیشتر با هیئت‌های ورزشی و عوامل اجرایی مسابقات، نسبت به اهدای جوایز مناسب که باعث تشویق و ترغیب بیشتر کارکنان می‌شود، اقدام نمایند.

 کمیته ورزش شهرداری با هدف ایجاد شور و نشاط و انگیزه در کارکنان شهرداری تقویم ورزشی سال 99 را ارائه و پس از بررسی‌های لازم به تصویب رسید تا به صورت منظم این رقابت‌ها برگزار شود.

 با توجه به وجود ویروس کرونا و محدودیت‌های ایجاد شده، این مسابقات در رشته‌های انفرادی و با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی و نظارت کامل برگزار می‌شود.


١٤:٢٨ - يکشنبه ٢٥ آبان ١٣٩٩    /    شماره : ١٠٩٦٠    /    تعداد نمایش : ٢١٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج