هدایت به بالای صفحه

صفحه اصلی > اخبار و رویدادها 
ساعت
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

با همکاری شهرداری منطقه یک و معاونت عمرانی شهرداری بندرعباس صورت گرفت؛

آغاز بهسازی آسفالت معابر اصلی محدوده منطقه یک شهرداری

به گزارش روابط عمومی منطقه یک شهرداری بندرعباس،  پطرس ترابی با اعلام اینکه روان سازی ترافیک و تردد در محدوده منطقه یک شهرداری از برنامه‌های اصلی و در دستور کار  این منطقه می باشد، افزود: به همین دلیل کار بهسازی آسفالت همه معابر اصلی در محدوده منطقه یک آغاز و در حال انجام است.

 

 وی با اعلام اینکه با اجرای طرح بهسازی اسفالت معابر  همسطح سازی منهول های سایر نهادها نیز همزمان در حال اجراست، خاطرنشان کرد: یکی از مشکلاتی که باعث ایجاد گلایه شهروندان شده بود، وضعیت نامناسب منهولها بود که با اجرای این طرح یکی از دغدغه های شهروندان از بین خواهد رفت تا تردد در سطح معابر با سهولت انجام شود.

 

 سرپرست مدیریت منطقه یک شهرداری، بلوار امام حسین (ع)، بلوار امام (ره)، بلوار گاز، رسالت شمالی، خیابان دانشگاه و بلوار علی ابن ابیطالب را از معابر اصلی برشمرد که در حال بهسازی آسفالت و همسطح سازی منهول ها می‌باشند و تصریح کرد:   علاوه بر موارد ذکر شده روکش کل آسفالت بلوار سید مصطفی خمینی(ره) نیز اغاز شده که تا سه شنبه پایان خواهد یافت.

 

 وی ادامه داد: همسطح نبودن منهول ها و آسفالت معابر باعث خسارت هایی به وسایط نقلیه شهروندان می شود،  که با همکاری شرکت مخابرات، اداره آب و فاضلاب ، اداره برق و شهرداری این مشکل به زودی از محدوده منطقه یک شهرداری برطرف خواهد شد.

 

 وی یادآور شد: خدمات رسانی مناسب به شهروندان و برطرف کردن دغدغه‌های آنان برای تردد و داشتن معابر همسطح و بدون مشکل از وظایف شهرداری است که به دلیل حفاری های انجام شده توسط سایر دستگاه‌های اجرایی باید این دستگاه‌ها نیز در کنار شهرداری در خدمات رسانی به شهروندان تلاشی مضاعف داشته باشند.

 

 سرپرست مدیریت منطقه یک شهرداری بندرعباس در پایان با اشاره به اینکه بهسازی اسفالت همه معابر محدوده منطقه یک شهرداری به زودی به پایان خواهد رسید اظهار کرد: از سعه صدر، همراهی و همکاری همه شهروندان در زمان اجرای این طرح ها کمال تشکر وقدردانی را داریم.


١٤:٠٣ - دوشنبه ٥ آبان ١٣٩٩    /    شماره : ١٠٩٠٠    /    تعداد نمایش : ٢٨٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج