هدایت به بالای صفحه

صفحه اصلی > اخبار و رویدادها 
ساعت
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

معاون توسعه منابع و پشتیبانی شهرداری منطقه یک؛

رفاهیات کارکنان از اولویت‌های های منطقه است.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک شهرداری، شهابی پور با بیان اینکه یکی از نیازهای اصلی پرسنل این منطقه برخوردار بودن از بیمه تکمیلی است افزود: مشکلاتی که کارکنان در استفاده از بیمه تکمیلی داشتند مرتفع شده و پرسنل می توانند از این پس از ظرفیت های بیمه تکمیلی برای درمان استفاده کنند.

 

 وی با اشاره به اینکه جلسه ای برای رفع مشکل بیمه تکمیلی با نماینده های بیمه کوثر برگزار کردیم گفت: طی این جلسه بخشی از مشکلات بیمه تکمیلی پرسنل که از ضروریات مهم در جهت رفاه هرچه بیشتر آنان است، رفع و رسیدگی شد.

 

معاون توسعه منابع و پشتیبانی با تاکید بر اینکه نگاه مدیریت منطقه یک شهرداری، علاوه بر خدمات به شهروندان این‌منطقه، رفاه بیشتر پرسنل می باشد، یادآور شد: به دلیل مشکلی که در بیمه تکمیلی پرسنل ایجاد شده بود و همچنین عدم پرداخت مطالبات و تعهدات گذشته، این موضوع با مشکلاتی همراه شده بود که در نهایت با پیگیری‌های انجام شده مرتفع شد.

 

 وی ادامه داد: قرارداد جدید با بیمه کوثر از اول مهرماه اجرایی شده و پرسنل شهرداری منطقه یک می توانند از این تاریخ بدون دغدغه پیگیر مطالبات درمانی خود شوند.

 

وی خاطرنشان کرد: معرفی نماینده از واحد مالی شهرداری به شرکت بیمه کوثر جهت پیگیری مغایرت ها، بارگذاری اسامی پرسنل ظرف مدت یک هفته و به روزرسانی آن ها، معرفی پرسنل با مسائل درمانی و بیماری‌های خاص جهت دریافت خدمات ویژه، افزایش تعاملات با شرکت بیمه و پرداخت سریع تر هزینه‌های درمانی از مصوبات جلسه با نمایندگان بیمه کوثر بود.

 

 معاون توسعه منابع و پشتیبانی در پایان رفاه بیشتر پرسنل را از ضروریات مهم در شهرداری منطقه یک برشمرد و گفت: باید شرایطی را فراهم کنیم که پرسنل بدون دغدغه و تنها به فکر خدمت کردن بهتر و بیشتر به شهروندان باشند.


٠٢:٠٠ - دوشنبه ٢١ مهر ١٣٩٩    /    شماره : ١٠٨٤٨    /    تعداد نمایش : ٣٦٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج