هدایت به بالای صفحه

صفحه اصلی > اخبار و رویدادها 
ساعت
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

بزودی محقق می شود;

رفع خاموشی پارک های محله ای در منطقه یک شهرداری بندرعباس

به گزارش روابط عمومی منطقه یک شهرداری بندرعباس، پطرس ترابی با بیان اینکه پارک ها و فضای سبز یکی از ارکان مهم در منظر و کارکرد شهری است که علاوه بر حفظ نشاط و شادابی شهر ، باعث ارتقاء سطح روحیه و سلامت شهروندان هستند،  و این موضوع اهمیت حفظ رسیدگی به آن ها را دو برابر می کند، خاطر نشان کرد: در همین خصوص به رفع مشکلات سیستم برق رسانی و رفع خاموشی پارک های محله ای از جمله ، ۱۴۹ بوستان سطح منطقه یک پرداخته شده است.

 

وی ادامه داد: با توجه به اقلیم و آب و هوای تابستانی شهر بندرعباس، استفاده و بهره گیری شهروندان در شب ها از پارک ها و فضای سبز شهری بیشتر از سایر زمان هاست بنابراین تامین امنیت و روشنایی آنها اهمیت بیشتری به خود می گیرد. به همین منظور و با هدف خدمات دهی بهتر به شهروندان، تکمیل روشنایی پارک ها و همچنین بهسازی ، رفع نواقص و خاموشی آنها توسط حوزه خدمات شهری این شهرداری با تعویض لامپ های فرسوده ، تعمیر تاسیسات و ایجاد روشنایی مجدد آنها بطور مستمر در دستور کار قرار گرفته است.

 

وی با اشاره به اقدامات قابل توجه حوزه های مختلف این منطقه در رسیدگی به امور از جمله روشنایی پارک ها، گفت: از جمله اقدامات در دست اجرای منطقه یک و نواحی سه گانه این منطقه، روشنایی و رفع خرابی تاسیسات برق رسانی به بوستان همسایگی، ناحیه ای، محله ای و منطقه ای در سطح این محدوده است.

 

سرپرست منطقه یک شهرداری در پایان اظهار کرد:  متاسفانه در برخی از پارک ها با تخریب اموال عمومی از جمله شکسته شدن لامپ ها و سرقت کابل های زیرزمینی مربوط به روشنایی و در نهایت مشکل خاموشی پارک ها مواجه هستیم، که در این زمینه نیاز به همکاری بیشتر همشهریان عزیز داریم تا در حفظ اموال عمومی ما را کمک و همراهی کنند.


١٢:٥٤ - چهارشنبه ١٥ مرداد ١٣٩٩    /    شماره : ١٠٤٨١    /    تعداد نمایش : ٣٠٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج