جمعه ٠١ آذر ١٣٩٨
ساعت
نمای شهر

پیوندها

مزایده
مناقصه
شهرسازی الکترونیک
تعرفه عوارض
ارتباط با ما
اخبار > برگزاری دومین جشن خوش حسابی در محله الهیه شمالی


  چاپ        ارسال به دوست

با همت شهرداری منطقه یک و مشارکت شهروندان

برگزاری دومین جشن خوش حسابی در محله الهیه شمالی

به گزارش روابط عمومی منطقه یک شهرداری بندرعباس، دومین مرحله اهدای جوایز و آیین جشن خوش حسابی عوارض نوسازی، با حضور اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس و شهردار بندرعباس برگزار شد.

در آغاز این مراسم، عباس امینی زاده با تشکر از شهروندانی که عوارض خود را به موقع پرداخت کردند، اظهار  کرد: با برنامه ای که به همت شهرداری منطقه یک بندرعباس اجرا شد شهروندان توانستند مشارکت واقعی خود را در آبادانی شهر به طور مشخص داشته باشند و با کمک تمامی شهروندان می توانیم شهر را توسط خود مردم اداره کنیم.

در ادامه با اهدای جوایز ارزنده به 12 شهروند خوش حساب و دیگر جوایز و اجرای برنامه های فرهنگی هنری، مردم محله الهیه شمالی شبی به یاد ماندنی و محیطی شاد را تجربه کردند.

هومن رفیعی بندری با بیان اینکه هدف از اجرای این طرح مشارکت مردم و ارائه خدمات بیشتر به شهروندان است خاطرنشان کرد: با صدور و توزیع فیش های عوارض نوسازی و ارسال کارشناسان به صورت منزل به منزل تلاش کردیم آموزش های لازم و آگاهی بیشتر را به شهروندان ارائه دهیم.

 وی در ادامه افزود: شهروندان در اجرای این طرح نقش شهروندی خود را به زیبایی ایفا کردند و پا به پای شهرداری در مسیر توسعه گام برداشتند.

در پایان شهردار منطقه یک بندرعباس از اجرای مرحله سوم از این طرح در محله شهرک پرواز خبر داد.


٠٨:٥٢ - سه شنبه ٢١ اسفند ١٣٩٧    /    شماره : ٧٣٠٩    /    تعداد نمایش : ١٦٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
نمایش امار کل بازدیدکنندگان سایت :  78717   نمایش بازدیدکنندگان امروز : 8   نمایش بازدید کنندگان حاضر در سایت:1