سه شنبه ٢٩ مرداد ١٣٩٨
ساعت
نمای شهر

پیوندها

مزایده
مناقصه
شهرسازی الکترونیک
تعرفه عوارض
ارتباط با ما
اخبار > بهسازی محیط پیرامونی کمپ گردشگری خلیج فارس به مساحت ۱۰ هکتار


  چاپ        ارسال به دوست

در حاشیه بازدید محلی

بهسازی محیط پیرامونی کمپ گردشگری خلیج فارس به مساحت ۱۰ هکتار

به گزارش روابط عمومی منطقه یک شهرداری بندرعباس، هومن رفیعی بندری در حاشیه این بازدید افزود: طبق تأکید شهردار بندرعباس جلسات مکرری در شهرداری جهت ارائه خدمات مناسب نوروزی تشکیل شد و در این راستا مسئولیت های مختلف در شهرداری بندرعباس مشخص شد تا آماده سازی و خدمات دهی در ایام نوروز به نحوه احسن انجام شود.
وی عنوان کرد: شهرداری بندرعباس همچون سال های گذشته مکان های مختلفی را برای اسکان مهمانان نوروزی در نظر خواهد گرفت و در ایام نوروز مهمانان به این بوستان‌ها و اماکن راهنمایی خواهند شد.
رفیعی بندری اظهار کرد: کمپ گردشگری خلیج فارس به مساحت ۱۰ هکتار نیز به عنوان یکی از مکان های مهم اسکان مهمانان نوروزی نیز توسط شهرداری بندرعباس ایجاد شده است که اکنون در حال برنامه ریزی جهت بهسازی محیط پیرامونی آن هستیم.
وی با بیان اینکه کمپ گردشگری خلیج فارس با ظرفیت اسکان ۲ هزار چادر در شبانه روز را دارد، تصریح کرد: امیدوارم با توجه به تأکیدات شهردار بندرعباس بتوانیم روند بهسازی از جمله دیوارکشی این مجموعه را در اسرع وقت به پایان رسیده و تا پیش از فرا رسیدن ایام تعطیلات نوروزی مکانی مناسب را جهت رفاه حال مهمانان نورورزی فراهم کنیم.


١٤:٠٢ - يکشنبه ١١ آذر ١٣٩٧    /    شماره : ٥٨٩٤    /    تعداد نمایش : ١٠٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
نمایش امار کل بازدیدکنندگان سایت :  71941   نمایش بازدیدکنندگان امروز : 5   نمایش بازدید کنندگان حاضر در سایت:2