هدایت به بالای صفحه

صفحه اصلی > اخبار و رویدادها 
ساعت
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

بهسازی بیش از ۳۴ هزار متر مربع از معابر اصلی منطقه یک شهرداری بندرعباس

مدیر منطقه یک شهرداری بندرعباس گفت: از دغدغه های اصلی مجموعه منطقه یک شهرداری بندرعباس ساماندهی معابر با انجام اقداماتی نظیر لکه گیری و روکش آسفالت، پیاده رو سازی و اصلاح هندسی است.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک شهرداری بندرعباس؛ رحمت الله دهقانی با تاکید بر نقش ساماندهی معابر در بهبود سیما، زیست شهری و تسهیل در تردد شهروندان گفت: ۳۴ هزار متر مربع اجرای آسفالت در شهرک توحید و سنگ کن غربی با همکاری اداره کل راه و شهرسازی و ۵۰۰ متر مربع لکه گیری و ترمیم نوار حفاری از ابتدای آبان ماه در بلوار ساحلی و بلوار امام خمینی(ره) توسط شهرداری منطقه یک انجام شده است.

وی با بیان اینکه اجرای طرح های اصلاح هندسی و ترافیکی می تواند کارکرد مهمی در عبور و مرور شهری و بهبود در عبور و مرور داشته باشد به برخی از این طرحهای اجرا شده اشاره کرد و افزود: ورودی داروپخش، شهدای محیط بان، تقاطع خیابان گلشن و بلوار گاز، تقاطع مهرگان و دانشگاه، تقاطع شهرک توحید و بلوار مهرگان انجام شده است.

مدير منطقه یک همچنین اظهار داشت: بهسازی و مناسب سازی پیاده روها ویژه معلولین واقع در شهرک سجادیه، چهار راه گفتگو تمدنها و مسجد مهرگان توسط این شهرداری اجرا شده است.


١٦:١٩ - سه شنبه ١٧ آبان ١٤٠١    /    شماره : ١٤٤١٩    /    تعداد نمایش : ١٩٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج