هدایت به بالای صفحه

صفحه اصلی > اخبار و رویدادها 
ساعت
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

مقابله با پشه آئدس در محدوده منطقه يك شهرداري

سرپرست منطقه یک شهرداری بندرعباس از انجام اقدامات لازم در خصوص مقابله و پیشگیری از شیوع پشه آئدس خبر داد .

 

به گزارش روابط عمومی منطقه یک شهرداری بندرعباس: رحمت الله دهقانی ضمن اشاره به شیوع پشه آئدس در بندرعباس و خطرهای احتمالی آن برای شهروندان، گفت :  پیشگیری و مقابله با این حشره در راس کار شهرداری منطقه یک قرار گرفته است.

 

وی افزود: همه مکان‌های مورد نظر شناسایی وبا هماهنگی خدمات شهری منطقه در هر ناحیه به طور روزانه نقاطي كه امكان وجود و تخم ريزي پشه آئدس باشد مرتب نظافت و پاکسازی می شود.

 

دهقانی بیان داشت: نواحی سه گانه آماده باش و در حال انجام وظایف محوله پیرامون وضعیت شیوع پشه آئدس در سطح شهر هستند زيرا در حال حاضر نظافت و پاكيزگي شهر از هر مساله ای مهم تر است و تمام نقاط بخصوص محل های جمع شدن آب‌های سطحی ،فاضلاب ،زباله و خور ها باید به شکل روزانه پاکسازی شوند و بر همين اساس  بازدیدهای روزانه در نواحي توسط خدمات شهری انجام می شود و اقدامات  اورژانسي وفوری در دستور کار  است.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: تمام ظرفيت خدمات رساني منطقه يك شهرداري براي اين مساله مهم بسيج شده اند و شهروندان می توانند هر نقطه از شهر را که وضعیت مطلوبی ندارد و كانال هاي فاضلاب ،جوی آب و کانال دفع آب‌های سطحی پاکسازی نشده یا محل دپوی زباله و نخاله بوده را به سامانه ١٣٧گزارش دهند تا همکاران در منطقه يك جهت پاکسازی و نظافت به محل مورد نظر اعزام شوند.

 


٢٢:٥٢ - چهارشنبه ٢٢ تير ١٤٠١    /    شماره : ١٣٩٣٢    /    تعداد نمایش : ٢٣٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج