هدایت به بالای صفحه

صفحه اصلی > اخبار و رویدادها 
ساعت
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

صبح امروز زمین‌های تصرف شده به دست سازمان نظام مهندسی به دلیل تخلف، تخریب شد.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک شهرداری بندرعباس ، امروز ۸ هزار و ۹۰۰ متر از زمین‌های تصرف شده‌ی سازمان نظام مهندسی با دستور دادستانی و با حضور ناظرین و ضابطین دادگستری استان هرمزگان تخریب شد.

 

دهقانی، واحد حقوقی شهرداری منطقه‌ی یک بندرعباس گفت : این تخلف چندین سال‌ پیش گزارش داده و به کمیسیون ماده صد ارجاع داده می‌شود. درنهایت کمیسیون ماده صد شهرداری رای تخریب صادر می‌کند که در پی آن، سازمان نظام مهندسی نسبت به این رای اعتراض می‌کند. پس از اعتراض این سازمان، دوباره به کمیسیون تجدید نظر می‌رود که مجددا رای تخریب صادر می‌شود. همچنین تخلفات‌ دیگر از سوی سازمان نظام مهندسی شناسایی شده و جریمه‌ هایی نیز اعمال شده‌است.

در نتیجه برابر رای صادره از کمیسیون ماده صد و دستور دادستانی، این رای لازم‌الاجرا بوده‌ و صبح امروز با حضور ناظرین دادگستری، نیروی انتظامی  و عوامل شهرداری بندرعباس و مسئولان منطقه یک شهرداری، تخریب صورت گرفته‌است.

لازم به ذکر است، پیش از این ساکنین محله مهرگان نسبت به این فضای تصرف شده معترض بودند و به گفته‌ی آنان ۸ هزار و ۹۰۰ متر فضای سبز شهری محسوب می‌شده که سازمان نظام مهندسی این محدوده را تصرف کرده بود. حال با رفع تصرف، فضای سبز به مردم این محدوده باز گشته است.

 

 


٢٣:٣٨ - پنج شنبه ١٨ فروردين ١٤٠١    /    شماره : ١٣٤٢٩    /    تعداد نمایش : ٢٢٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج