هدایت به بالای صفحه

صفحه اصلی > اخبار و رویدادها 
ساعت
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

آغاز عملیات اجرایی رنگ آمیزی جداول سطح شهردر منطقه يك شهرداري

 

به گزارش روابط عمومی منطقه یک شهرداری بندرعباس؛ جواد چشم براه با اشاره به اینکه رنگ آمیزی جداول با تلاش شبانه روزی و بی وقفه اکیپ های شهرداری در حال انجام است ابراز داشت: با توجه به شرايط آب و هوايي وعوامل فیزیکی، محیطی كه باعث فرسودگي و از بین رفتن رنگ جداول مي شود اجرای عملیات رنگ آمیزی جداول در سطح محدوده منطقه یک در دستور کار قرار گرفته است.

 

 وی افزود: عملیات رنگ آمیزی جداول با هدف زیباسازی منظر شهری و همچنین ایمن سازی معابر اصلی و فرعی خصوصاً در شب که موجب کاهش دید راکبین موتور سیکلت و رانندگان وسائط نقلیه می شود در حال اجرا است.

 

سرپرست شهرداری منطقه یک در ادامه از شهروندان خواست، در حین اجرای عملیات رنگ آمیزی، برای حفظ ایمنی کارگران و اکیپ های اجرایی، با احتیاط بیشتری رانندگی نمایند.

 

 وی یادآور شد: الزامات بهبود مناظر بصری شهر باعث شده است در این فصل از سال که رطوبت هوا کاهش پیدا کرده است و شرایط برای رنگ آمیزی محیاتر از فصل تابستان می باشد، کار رنگ آمیزی بلوارها و جداول خیابان های اصلی و فرعی که در زیباسازی شهر بسیار تأثیرگذار هستند مورد توجه قرار گیرد.

 

 

سرپرست شهرداري منطقه يك تصريح كرد: رنگ آميزي  جداول علاوه بر خلق  زيبايي هاي بصري موجب ايجاد وتنوع در بلوارها و حاشيه خيابانهاي اصلي و فرعي شهر ميشود و روح و جان تازه اي را به خيابانهاي شهر مي بخشد.


٠٨:٥٢ - چهارشنبه ٦ بهمن ١٤٠٠    /    شماره : ١٣١٠٥    /    تعداد نمایش : ٢٠٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج