هدایت به بالای صفحه

صفحه اصلی > اخبار و رویدادها 
ساعت
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار سرپرست منطقه یک شهرداری بندرعباس با مدیر انجمن جامعه معلولین(شهید عیسی کریمی)

به گزارش روابط عمومی منطقه یک شهرداری بندرعباس، جواد چشم براه ضمن تاکید بر اهمیت ایجاد سهولت در دسترسی معلولین به امکانات  ، گفت: برقراری هماهنگی و ارتباط میان انجمن های حمایت از حقوق معلولین و ارگان های مختلف بویژه شهرداری ها  می تواند نقش موثری در حل مشکلات این قشر داشته باشد.

 

وی در ادامه با بیان اینکه موسسات و انجمن ها همواره بازوان توانمند شهرداری ها بوده اند، افزود: بسیاری از اقداماتی که در خصوص جامعه معلولین عزیز صورت می گيرد توسط انجمن هایی است که با حضور و همدلی متخصصین و دلسوزان به منظور یاری رساندن به افراد دارای معلولیت تشکیل شده اند.

 

سرپرست منطقه یک شهرداري بندرعباس تصریح کرد: دراین ديدار که با هدف همکاری هرچه بیشتر بین شهرداری منطقه یک و جامعه معلولین برگزار شد و موارد بسیار ارزشمندی در خصوص رفع مشکلات و چگونگی ارائه خدمات موثرتر و استفاده از ظرفیت های جامعه معلولین مورد بحث قرار گرفت.

 

در پایان چشم براه سرپرست منطقه یک شهرداری بندرعباس اظهار داشت:  ما مصمم هستيم فضا و محيط شهري را در راستای قوانین مربوطه برای ایجاد برابری فرصت های اجتماعی به عنوان مطالبه به حق جامعه معلولین به استانداردها لازم برسانيم.


٠٩:٣٧ - سه شنبه ١١ آبان ١٤٠٠    /    شماره : ١١٦٣٦    /    تعداد نمایش : ٧٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج